KRJ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KRJ to nowocześnie zarządzana firma deweloperska powstała w 2004 roku. Od początku swego istnienia postawiliśmy sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych. Profesjonalna obsługa, koncentracja na rozpoznaniu i realizacji potrzeb Klienta oraz wysoka jakość domów i mieszkań to podstawa działania KRJ. Podejmując się inwestycji mieszkaniowych, zawsze mamy na uwadze maksimum zadowolenia Klienta.

Intensywny rozwój zapewniają nam głównie polecenia od obecnych mieszkańców naszych osiedli i domów. Wszystkie inwestycje KRJ cechuje wysoka jakość, uzyskiwana dzięki przemyślanym koncepcjom architektonicznym, odpowiedniemu doborowi materiałów i technologii wykonania oraz dbałości o każdy detal wykonawczy. Dysponując doświadczeniem, kompetentnym zespołem pracowników oraz wiedzą na temat rynku nieruchomości jesteśmy w stanie zagwarantować swoim Klientom usługi najwyższej jakości.

Fakty z życia KRJ

165 tys. tonbetonu

Tyle właśnie betonu zużyliśmy by wybudować
wszystkie budynki

38,5 tys.ceramicznych pustaków

Tyle pustaków zużyliśmy do wybudowania wszystkich naszych inwestycji

1 mln.roboczogodzin

100 Pracowników przepracowało ponad milion roboczogodzin by wybudować wszystkie nasze Osiedla

2 tys. ton

Stali zbrojeniowej zużyliśmy do wybudowania wszystkich naszych osiedli

500

Miejsc postojowych w podziemnych halach garażowych rozlokowaliśmy w celu zwiększenia komfortu oraz jakości użytkowania naszych lokali

KRJ jest przedsiębiorstwem aktywnie wspierającym lokalne społeczności. Jesteśmy aktywnym sponsorem, wspierającym różnego rodzaju inicjatywy sportowe, edukacyjne i charytatywne. Jesteśmy szczególnie zaangażowani we współpracę z młodzieżą szkolną.


Dane rejestrowe Spółki

KRJ Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 14
84 - 230 Rumia
NIP: 5882101590, Regon: 193072567, KRS: 0000213917


Inwestycje zrealizowane

Aktualności

Życzenia świąteczne !

2017-12-21
Szanowni Państwo !

życzmy Państwu Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w Rodzinnej Atmosferze oraz Wszelkiej Pomyślności w Nowym Nadchodzącym 2018 roku.Jednocześnie informujemy, iż w dniu 22.12.2017 r. Biuro Sprzedaży w Rumi będzie nieczynne.


Zapraszamy do kontaktu po Świętach.


Zespół KRJ

Życzenia świąteczne

2017-04-13
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
w prawdziwie wiosennym nastroju !

życzy Zespół KRJ

Deweloper KRJ - sponsor UKS 1 Reda - młodzież szkolna

2017-03-23
Szanowni Państwo,
niezmiernie miło nam poinformować, iż jesteśmy sponsorem młodych talentów piłkarskich zespołu UKS 1 Reda - młodzież szkolna.

Młodym sportowcom życzymy szybkiego rozwoju talentów sportowych!

Więcej informacji znajdziecie na naszym facebook'u !

https://www.facebook.com/krjalewdomunajlepiej/

Zapisz się do naszego newslettera i
korzystaj z darmowych porad stylistki wnętrz!KRJ używa plików cookies w celu prawidłowego działania. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Regulamin serwisuZamknij
>Live Chat Software